пятница, 26 октября 2012 г.

Працюємо разом

Запрошую вас, шановні батьки і дорогі школярі, на сайт нашого класу!

Тут ви можете  ознайомитись з життям класу, навчального комплексу,  задати питання чи просто поговорити про те, що вас турбує, розповісти про себе,
поділитися тим, що ви вмієте.

вторник, 26 июня 2012 г.

Це - ми!!!!



 Класний колектив 2 – А класу
який працює за проектом «1 учень – 1 компютер»
Жмихова Анастасія Сергіївна


У класі 20 учнів. 12 хлопчиків і 8 дівчаток. На високому рівні вчиться 3 учениці Власенко Вікторія, Гергела Олександра , Овчіннікова Діана. 13 учнів мають достатній рівень знань і 4 учні середній рівень.




Проект "1 учень - 1 комп'ютер"



Проект «Один учень – 1 комп’ютер»,  не зводиться до звичайного навчання  дітей роботі з комп’ютером, не пропонує нового шкільного курсу інформатики і аж ніяк не пов'язаний з пошуком нових шляхів збуту комп’ютерів. Це нова електронна освітня модель, технологія передачі знань, розроблена з урахуванням змін, що сталися останнім часом у світогляді людей, в уявленнях про навколишній світ, про шляхи розвитку суспільства і місце людини в цьому суспільстві.  Модель  вже знайшла широке застосування в багатьох розвинених країнах світу. До цієї спільноти лідерів світової освіти намагається сьогодні приєднатися і Україна.
Метою проекту є не тільки передача знань від учителя до учня з найвищою ефективністю, а,  в першу чергу, намагання навчити дитину самостійно здобувати нові знання, використовуючи для цього світові інформаційні ресурси, застосовуючи такі методи пізнання світу, які дозволять їй у  майбутньому досягти високого життєвого успіху. 
В  проекті "1 учень - 1 комп'ютер" дитина є не пасивним суб’єктом навчання, а дослідником, вчитель же з «лектора»  перетворюється на «лідера»  команди дослідників. Завдяки такій організації навчального процесу дитина включається в активну пізнавальну діяльність, а це сприяє найбільш повному розкриттю її здібностей і талантів.


Головна мета уроків з використанням нетбуків:
Формування навчальної діяльності шляхом використання отриманих на традиційних уроках знань, умінь і навичок безпосередньо в інформаційно-комп’ютерному середовищі.

Для чего нужен компьютер?


Объем накопленных человечеством знаний в XXI веке увеличивается с невероятной быстротой. Наши представления об окружающем мире, которые еще вчера казались незыблемыми, быстро устаревают и перестают быть актуальными. Для современного школьника эти изменения становятся причиной радикальной перестройки учебного процесса. Если раньше он должен был усвоить или вызубрить определенный минимум знаний по каждому предмету, то сделать это сейчас не только очень трудно, но и подчас не нужно.
Кто же поможет современному ученику быстро найти нужную и актуальную информацию, научит ее анализировать и отделять нужное от ненужного? Учитель? Да, конечно, но сможет ли он уследить за всеми изменениями, которые происходят в быстро меняющемся мире? Нет, не сможет. Значит, ребенку нужен помощник. Какой? Конечно же, компьютер. Более того, наличие компьютера не только ускорит получение необходимых знаний, но и позволит Вашему ребенку получить навыки для самообразования и общения, так необходимые в ХХІ веке. Но для того чтобы ребенок действительно их получил, ему нужен свой, личный компьютер, который станет его школьным помощником.